LİVA TİCARET SARIŞ MERKEZİ

Firmamız ve geçmişi hakkında

İthalatçı firma olarak getirdiğimiz ürünler en üst kalitede. Ürünleri özellikle yerinde inceleyerek, test edip türkiye piyasasına sunuyoruz.

Online Mağazamız ve Hakkımızda

Liva Ticaret, online satış platformlarında yaptığı satışlardan ve ürün kalitesinden aldığı not %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ! İnanmıyorsanız lütfen satış platformlarındali liva ticaret yorum ve puanlarımıza bakın.

Tecrübe

Teknolojik ürünlerdeki yüksek fiyatları uygun hale getirmek için 30 yıllık ticaret tecrübemizi sektöre aktarmak istedik. Sürekli değişen ve gelişen bilişim ve teknoloji sektörünü her zaman güncel olarak takip ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti

% 100 müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensibidir. Tüm Ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere destek sağlıyoruz.

Ürün kalitesi

İthal edilen ürünler birinci sınıf kalite olmakla birlikte piyasanın benzer ürünlerine oranla fiyat olarak en uygunudur. Hedefimiz Cep Telefonu ve Bilgisayar aksesuarlarında sektörün öncü firması olmaktır.

Toptan tedarik

Yurt dışından Cep Telefonu ve Bilgisayar aksesuar ürünlerini toptan olarak ithal ediyoruz ve sizlere en uygun fiyatla parekende satışına sunuyoruz.

15821 MEMNUN MÜŞTERİ
20290 ÜRÜN SATILDI

Baseus, WdiBetter ve Meetion Yetkili Bayisiyiz

En kaliteli ve uygun fiyatlı Telefon Aksesuarları markası Baseus yetkili satış merkeziyiz. Bunun yanında Meetion  Ofis ve Oyun Mouse artı olarak k