LVA-1035
₺509,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
M601C
₺1.329,90 KDV Dahil
₺1.999,90 KDV Dahil
12.9inçPaperLike
₺479,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil

Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar aksesuarları, dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte ihtiyaç haline gelen aksesuar çeşitlerin arasında yer almaktadır. Bu noktada teknolojinin gelişmesi ve sürekli yeniliğe açık bir hale gelmesi nedeni ile bilgisayarlar, hemen herkes tarafından kullanılan teknolojik ürünler haline gelmiştir. Farklı işlevlere sahip olan birbirinden kullanışlı bilgisayar çeşitleri arasından sizin için en uygun olanı seçerken aksesuarlara da çok dikkat etmelisiniz. Günümüzde en sık tercih edilen bilgisayar aksesuarları şu şekildedir.

Klavye

Klavye bir bilgisayarın olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle klavye tercihi kişiler için son derece önemlidir. Klavye seçiminde önemli faktör, cihazı sisteminize bağlayıp bağlamayacağınızdır. Çoğu modern klavye seçeneği, USB bağlantı noktaları bugünlerde sistemlerde oldukça yaygın olduğu için USB bağlantıları sağlayacaktır.

Klavyeler farklı tuş türlerinden yapılabilir. En sık bulunanlar membran klavyelerdir. Membran klavyeler, tuşlar için ayrı anahtarlara sahip değildir. Bunun yerine hangi tuşa basıldığını belirtmek için belirli bölümlerde malzemeler birbirine basıldığında etkinleşen bir alt tabaka malzemesinden yapılmıştır.

Mouse

Mouse, klavyeler kadar önemli bilgisayar aksesuarlarından bir tanesidir. Günümüzde tercih edilebilecek kablolu ve kablosuz mouse seçenekleri bulunuyor. Kablosuz bir mouse alırsanız, sisteminizde mevcut bir USB bağlantı noktasına takılan kablosuz dong ile birlikte gelmelidir.  Kablolu bir Mouse kullanmanın avantajı ise pil maliyetlerinin olmaması ve değiştirilen pillerle ilgili depolama endişeleridir.

Laptop Çantaları

Bilgisayar aksesuarları arasında en fazla tercih edilenlerden biri laptop çantalarıdır. Laptopların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için tercih edilen bu ürünlerin birbirinden farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olanları bulunuyor. Laptop boyutunuza göre farklı boyut ve özelliklerdeki laptop çantalarını inceleyerek sizin için en uygun olanı tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Kulaklık

Bilgisayar kulaklıkları ile bilgisayarınızdan dilediğiniz şeyi dinleyebilirsiniz. Farklı kulaklık türlerinin bulunduğu kategorimizi inceleyerek hem bilgisayarınız hem de sizin için en uygun seçenekler ile sunulan bu ürünler dilediğiniz şeyi en kaliteli ses ile dinlemenize yardımcı oluyor. Bu noktada birbirinden farklı özelliklerdeki bu kulaklık modellerini siz de inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli Bilgisayar Aksesuarları

Bilgisayar aksesuarları oldukça kullanışlıdır. Kullanıcı deneyiminizi geliştirmek ve bilgisayarınızın daha iyi görünmesini sağlamak için aksesuarları kullanabilirsiniz. Ayrıca, bazı bilgisayar  aksesuarları seyahat ederken ve hatta günlük yaşamda oldukça kullanışlıdır.

Bilgisayarlar kişinin hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Günümüzde akıllı telefonların hayatımızın önemli bir parçası haline gelmesiyle, telefonlarımızın şık olmasını ve cep telefonlarımızın verimli kullanılmasını sağlamak için aksesuarlar kullanarak biraz avantaj sağlamasını istiyoruz. Bir cep telefonunuz varsa, cep telefonu aksesuarları günün yeni ihtiyacıdır. Çevrimdışı ve aynı zamanda çevrimiçi olarak bu günlerde en iyi fiyata bilgisayar aksesuarları web sitemizde en ayrıcalıklı şekilde sizleri bekliyor.  Yeni teknoloji ürünü bilgisiyar şarj cihazları, son moda bilgisayar şantaları veri kabloları, cep telefonu tutucular, ekran koruyuculardan çok daha fazlasına kadar bugünlerde piyasada çok çeşitli bilgisayar aksesuarları bulunmaktadır.

Bilgisayar Aksesuarları Fiyatları

Bilgisayarlar için tercih edilecek birbirinden farklı özelliklere ve modellere sahip olan aksesuarlardan bahsettik. Bu noktada bilgisayarınızın ve sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak web sitemizde yer alan aksesuar modellerini ve fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tamamen kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretilerek sunulan bu ürünler ile ilgili çok daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Farklı fiyat aralıları ile sunulan bu ürünleri siz de detaylı bir şekilde inceleyin ve sizin için en uygun olan ürünü kolayca sipariş verin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR