Bilgilendirme

- Livaticaret.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri sipariş teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. 

- N11.com, Amazon.com.tr, Trendyol.com ve Hepsiburada.com Livaticaret mağazalarından sipariş verdiğiniz takdirde, ilgili web sitesinin iade/değişim ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca Livaticaret.com siparişleri için geçerlidir.

- Kutusu deforme olmamış ve Hasar görmemiş ürünler için iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

Değişim Şartları Nelerdir?

- Sadece iade işlemi yapılmaktadır. Değişim işlemimiz bulunmamaktadır.

 

Nasıl İptal veya İade Yaparım?

Sipariş iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanız gerekmektedir. 

- İade edeceğiniz ürünleri gönderim esnasında hasar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketlemenizi rica ederiz. İadenizi gönderirken pakete faturayı koymayı unutmayınız. Faturanızın alt kısmında yer alan iade bölümünü doldurun. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz veya 0850 241 83 00 No’lu müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

İade paketinizi en yakın MNG Kargo şubesine giderek şube personeline Livaticaret.com ücretsiz gönderi kodu 590737023 belirtmeniz yeterlidir. Online Depo İade Adresimiz :  Aşağı Dudullu Mah. Cami cad. no:36/1B Ümraniye/ İstanbul şeklindedir.

 

Sipariş İptalini Nasıl Yaparım?

- Vermiş olduğunuz siparişinizi kargoya teslim edilmeden önce iptal edebilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce Hesabım/İade Taleplerim alanından 'Sipariş İptali' talebi açmanız veya [email protected]. adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz.

- Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR