LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k
LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k

LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k

0,00
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺699,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,90(KDV Dahil)

Ürün adı : 3D LED Dijital Duvar Saati Küçük

Model : 3D Led Saat

Giriş: 5V/1A

Paket İçeriği: LEd Saat, Kumanda, Saat takılmasını kolaylaştırma için Şablon, Kullanım klavuzu, Kablo, Takmak için askılar

Parlaklık Modu:

1-Aydınlığa göre otomatik ayarlama

2-01 ila 99 arasında değişen manuel ayar

Saati Ayarı

Uzaktan Çalıştırma

Saat ayarına girmek için "SAAT/CLOCK" düğmesine basın.Değerleri değiştirmek için "^v" düğmesi, Saat/Dakika'yı ayarlamak için ">" düğmesine basın. Ay/Günü onaylamak ve ayarlamak için "SAAT" düğmesine basın ve Yılı ayarlamak için "SAAT" düğmesine basın. Son olarak ayarı kaydetmek için "SAAT" düğmesine tekrar basın.

 Döngü Ekranı

Döngü görüntüleme modunu ayarlamak için "<" düğmesine basın, sırasıyla "Tarih Sıcaklık Saat" görüntülenecektir. Döngü ekranından çıkmak için düğmeye tekrar basın.

Parlaklık Ayarı

"PARLAK" düğmesine basın, parlaklık şu şekilde değişir: "Yüksek - Orta - Düşük - Otomatik Ayarlama - KAPALI".

Not: "KAPALI" durumunda, yalnızca "PARLAK" düğmesine yanıt verir ve parlaklığı sabit tutar, diğer düğmeler yalnızca 3 saniyeliğine geçici olarak yanabilir.

 Sıcaklık Ayarı

"TEMP" düğmesine basın, Sıcaklık C veya F olarak görüntülenecektir

 Alarm Ayarı

Alarm ayar moduna girmek için "ALARM" düğmesine basın ve belirli bir zaman ayarlamak için tekrar "ALARM" düğmesine basın, onaylamak için "ALARM" düğmesine basmaya devam edin, alarmı "AÇIK/KAPALI" seçmek için "v" düğmesine basın ve son olarak onaylamak için “ALARM" düğmesine basın .

Alarm çaldıktan sonra, herhangi bir işlem yapılmazsa 1 dakika boyunca çalmaya devam eder ve 5 dakika sonra tekrar çalar. Arka arkaya üç kez çaldıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.

Ertelemeyi kapatmak için herhangi bir düğmeye basın.

Saatin arkasındaki Tuş İşlemi

-Zaman Ayarı

1. Zaman göstergesi altında, zaman ayarına girmek için "SET" tuşuna 3 saniye basılı tutun, soldaki saat kısmı yanıp sönecektir.

2. Değerleri değiştirmek için saat-dakika-ay-gün-yıl-C/f, "+" ve "-" tuşları arasında geçiş yapmak için "SET" tuşuna kısa basın. Sayıları sürekli olarak eklemek veya çıkarmak için "+" ve "-" tuşlarını basılı tutun.

12/24-saat Zaman Anahtarı

"+" tuşuna kısa basın.

Yanıp sönen saniye

İki nokta üst üste işaretinin yanıp sönmesini veya açık kalmasını ayarlamak için "-" tuşunu 3 saniye basılı tutun.

Parlaklık ayarı

Parlaklığı ayarlamak için "SET" tuşuna kısa basın, "Yüksek - Orta - Düşük - Otomatik Ayarlama - KAPALI".

Döngü Ekranı

Döngü görüntüleme modunu ayarlamak için "+" tuşunu 3 saniye basılı tutun. "Tarih-Sıcaklık Saati"ni gösterecek. Kapatmak için tekrar 3 saniye basılı tutun.

Etiketler
LivX, LivX Edup, LivX Edup 3D, LivX Edup 3D LED, LivX Edup 3D LED Dijital, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa -, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Duvar sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa - sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Duvar sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Masa sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif -, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Duvar sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif - sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Duvar sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Dekoratif sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa, LivX Edup 3D LED Dijital Masa -, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Duvar sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa - sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa Duvar, LivX Edup 3D LED Dijital Masa Duvar Saati, LivX Edup 3D LED Dijital Masa Duvar Saati sa-k, LivX Edup 3D LED Dijital Masa Duvar sa-k,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR